Portfolios

Activitatile noastre


Grand Prix ChessCraft Arena 2022 – Etapa a XI a – 13 noiembrie 2022

Etapa a-XI-a a Grand Prix ChessCraft Arena 2022 Clasament si rezultate: http://chess-results.com/tnr685922.aspx?lan=1&art=0... Felicitari tuturor copiilor participanti ! Iata premierea: Turneul A - copii sub 14 ani Locul 1 baieti - Platschek Luca - Acs Hannibal Bucuresti Locul 2 baieti - Sava Robert Gabriel- Acs Hannibal Bucuresti Locul 3 baieti - Olteanu Adrian - Acs Hannibal Bucuresti Locul 1 fete - Vitelar Bianca Andreea - CS Unirea Sannicolau Mare Locul 2 fete - Panici Karla Marina - CS Comunal Dudestii Noi Locul 3 fete - Semenova Vasilisa - CS Oxygen [...]

Read more...

Mega Mall Chess Festival – Editia a III a – 6 noiembrie 2022

Mega Mall Chess Festival - Editia a III a Felicitari tuturor participantilor! Un numar record la aceasta editie - aproape 160 de copii !! Multumim Mega Mall Bucuresti pentru ca este alaturi de micii sahisti! Multumim Event Portrait pentru instantaneele de la eveniment. Rezultate si clasamente: http://chess-results.com/tnr685918.aspx?lan=1 Poze: https://www.facebook.com/media/set/... Suntem o mare familie!

Read more...

Grand Prix ChessCraft Arena 2022 – Etapa a X a – 2 octombrie 2022

Etapa a-X-a a Grand Prix ChessCraft Arena 2022 Clasament si rezultate: http://chess-results.com/tnr679037.aspx?lan=1&art=0&turdet=YES Felicitari tuturor copiilor participanti ! Iata premierea: Turneul A - copii sub 14 ani Locul 1 baieti - Olteanu Adrian - Acs Hannibal Bucuresti Locul 2 baieti - Beganu Rares Irinel - ACS Phoenix Buzau Locul 3 baieti - Cioara Nicolae Cristian - CS Gambitul Damei Ploiesti Locul 1 fete - Rusu Anastasia - CSS Ilfov Locul 2 fete - Dumitrache Elisa Andreea - ACS de Sah Alfil Pitesti Locul 3 fete - Raduinea Cristina Alexandra - [...]

Read more...

Mega Mall Chess Festival – Editia a II a – 25 septembrie 2022

Felcitari tutoror celor 130 de copii care au ales sa joace sah si sa se distreze astazi la Mega Mall Bucuresti in cadrul turneului ๐Œ๐ž๐ ๐š ๐Œ๐š๐ฅ๐ฅ ๐‚๐ก๐ž๐ฌ๐ฌ ๐…๐ž๐ฌ๐ญ๐ข๐ฏ๐š๐ฅ! Castigatorii editiei de astazi: ๐“๐ฎ๐ซ๐ง๐ž๐ฎ๐ฅ ๐‚-๐”๐Ÿ– Locul I baieti Nicola Sebastian Petru-ACS Oxygen Bucuresti Locul II baieti Mihai Albert-ACS Oxygen Bucuresti Locul III baieti Ivascu Petru-ACS Oxygen Bucuresti Locul I fete Constantin-Ciuntu Anne-Sophie-ACS Oxygen Bucuresti Locul II fete Plopeanu Antonia-ACS Oxygen Bucuresti Locul III fete Zegrea Ana-ACS Oxygen Bucuresti Premii speciale: Locul I U7 David Teodor Spiridon Locul II U7 Breazu Tudor-Ioan-ACS [...]

Read more...

Grand Prix ChessCraft Arena – Etapa a IX a – 4 septembrie 2022

Etapa a-IX-a a Grand Prix ChessCraft Arena 2022 Clasament si rezultate: http://chess-results.com/tnr663391.aspx?lan=1&art=0... Felicitari tuturor copiilor participanti ! Iata premierea: Turneul A - copii sub 14 ani Locul 1 baieti - Burcea Andrei - CS Oxygen Bucuresti Locul 2 baieti - Axente Ioan Lucian - ACS Hannibal Bucuresti Locul 3 baieti - Olteanu Adrian - Acs Hannibal Bucuresti Locul 1 fete - Vitelar Bianca Andreea - CS Unirea Sannicolau Mare Locul 2 fete - Panici Karla Marina - CS Comunal Dudestii Noi Locul 3 fete - Nitu Maria Roxana - [...]

Read more...

Grand Prix ChessCraft Arena 2022 – Etapa a VIII – 7 august 2022

Etapa a-VIII-a a Grand Prix ChessCraft Arena 2022 Clasament si rezultate: http://chess-results.com/tnr661787.aspx?lan=1&art=0&turdet=YES Felicitari tuturor copiilor participanti ! Iata premierea: Turneul A - copii sub 14 ani Locul 1 baieti - Simescu Radu-Adrian - CS Oxygen Bucuresti Locul 2 baieti - Vardanian Yurii - ACS Hannibal Bucuresti Locul 3 baieti - Ponta-Facalet Zeno-Andrei - CS Sahistul Pecica Locul 1 fete - Vitelar Bianca Andreea - CS Unirea Sannicolau Mare Locul 2 fete - Rusu Anstasia - ACS Badea Bela Locul 3 fete - Iacob Amelia Jasmine - ACS Hannibal Bucuresti Locul [...]

Read more...

Grand Prix ChessCraft Arena 2022 – Etapa a VII a – 17 iulie 2022

Etapa a-VII-a a Grand Prix ChessCraft Arena 2022 Clasament si rezultate: http://chess-results.com/tnr655990.aspx?lan=1&art=0... Felicitari tuturor copiilor participanti ! Iata premierea: Turneul A - copii sub 14 ani Locul 1 baieti - Olteanu Adrian - ACS Hannibal Bucuresti Locul 2 baieti - Babadita Andrei - ACS Hannibal Bucuresti Locul 3 baieti - Ponta-Facalet Zeno-Andrei - CS Sahistul Pecica Locul 1 fete - Vitelar Bianca Andreea - CS Unirea Sannicolau Mare Locul 2 fete - Cotiga Maria Melissa - ACS Hannibal Bucuresti Locul 3 fete - Panici Karla Marina - CS Comunal [...]

Read more...

Campionatele Nationale de Sah pe Echipe pentru Copii si Juniori – 2-9 iulie 2022, Olanesti

Campionatele Nationale de Sah pe Echipe pentru Copii si Juniori - 2-9 iulie 2022, Olanesti Ne intoarcem de la campionat cu 21 de clasari pe podium: 9 - locul I, 4 - locul II si 8- Locul III ceea ce face din CS Oxygen Bucuresti unul din primele cluburi din Romania. In sinteza, situatia este urmatoarea (la grupele de varsta unde am participat): Fete U8 - Locul I - clasic, rapid si blitz Fete U14 - Locul II - clasic si blitz, Locul [...]

Read more...

Grand Prix ChessCraft Arena 2022 – Etapa a VI a – 5 iunie 2022

Etapa a-VI-a a Grand Prix ChessCraft Arena 2022 Clasament si rezultate: http://chess-results.com/tnr641215.aspx?lan=1&art=0&turdet=YES Felicitari tuturor copiilor participanti ! Iata premierea: Turneul A - copii sub 14 ani Locul 1 baieti - Vardanian Yurii - ACS Hannibal Bucuresti Locul 2 baieti - Sava Robert Gabriel - ACS Hannibal Bucuresti Locul 3 baieti - Argatu Radu Alexandru - CS Oxygen Bucuresti Locul 1 fete - Ostafiev Cristina - Suedia Locul 2 fete - Vitelar Bianca Andreea - CS Unirea Sannicolau Mare Locul 3 fete - Panici Karla Marina - CS Comunal Dudestii [...]

Read more...